Pin It

 

W sobotę (30.09.2023r.) na sportowej strzelnicy dynamicznej TAS (w Przyszowicach koło Gliwic) odbędzie się kolejna edycja szkolenia pistoletowego MBS (Mastering Basic Skills) pierwszego poziomu (L1)
Szkolenie przeznaczone dla osób średniozaawansowanych i początkujących z własną bronią.
Na szkoleniu pracujemy nad doskonaleniem platformy strzeleckiej każdego z uczestników w celu doskonalenia zdolności szybkiego i precyzyjnego strzelania na różnych dystansach. 
Uwaga: jest to strzelnica otwarta, ale działamy niezależnie od warunków pogodowych
W programie:
1. Postawa i jej wpływ na możliwość ruchu i kontrolę odrzutu
2. Chwyt broni (Clamshell i PowerGrip)
3. Techniki celowania - skupienie twarde, miękkie
4. Praca na języku spustowym - szybki reset (trigger prep) i trigger slap
5. Dobycie i wymiany magazynka
6. Różnicowanie celi metodą atak/kontrola
7. Wykonywanie ćwiczeń na poprawę kontroli broni i zwiększenie prędkości przy zachowaniu precyzji takich jak: dublety hybrydowe, strzelanie na 3 tempa, na trzy łokcie, lokomotywa, trigger stripe, command fire, 5x25 i inne (zależnie od zaawansowania szkolonych)
8. Indywidualne podejście do każdego ze szkolonych w zależności od jego poziomu wyszkolenia, rodzaju posiadanej broni i potrzeb. 
Miejsce szkolenia - sportowa strzelnica dynamiczna TAS w Przyszowicach (koło Gliwic).
Grupa szkoleniowa max 8-10 osób - czas szkolenia 5 h (9:00-14:00)
Koszt szkolenia 620 PLN
Zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uwaga: Rezerwacja miejsc na podstawie zaksięgowanych wpłat. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymacie dane do przelewu i osobną wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji po wpłynięciu opłaty.
Na szkolenie należy zabrać:
Pistolet, pas, kaburę, ładownice, przynajmniej 2 magazynki, 250 -300 sztuk amunicji, ochronniki oczu i uszu, napoje i jedzenie według indywidualnych potrzeb.
 
Pozdrawiam i zapraszam! 
Przemysław Golasz (Golo)
Pin It